Plebiscyt na najlepszego medyka

Jest nam miło poinformować, że fizjoterapeutka z naszego szpitala – Pani Wioletta Pogroszewska została nominowana do plebiscytu - fizjoterapeuta roku 2015.

Ruszyła kolejna edycja plebiscytu Kuriera Porannego na najlepszych zdaniem pacjentów medyków. Tradycyjnie już poszukuje się tych, którzy zdaniem pacjentów są najlepsi. Są świetnymi fachowcami, a do tego ich podejście do pacjentów jest wyjątkowe. Celem plebiscytu jest ich pokazanie i wyróżnienie. W tym roku plebiscyt dotyczy poszukiwania najlepszych lekarzy (wszystkich specjalności, np. rodzinnych, chirurgów, okulistów czy psychiatrów), stomatologów, pielęgniarki i położne, a także po raz pierwszy - fizjoterapeutów. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są od 16 października do 6 listopada 2015 do godz. 12.:

1. Drogą elektroniczną za pomocą formularza dostępnego na stronie Gazety Kuriera Porannego:
  2. Telefonicznie pod numerem telefonu: 85 748 96 00.
  3. Za pomocą kuponu, publikowanego w „Kurierze Porannym”. Kupony do zgłaszania kandydatów w wersji papierowej należy wysyłać na adres: „Kurier Poranny” ul. Św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok (z dopiskiem „Plebiscyt Medyczny”).

Prezentacja kandydatów i rozpoczęcie głosownia na najlepszych rozpocznie się 13 listopada, potrwa do 6 grudnia 2015 r.
Głosować na najlepszych będzie można za pośrednictwem SMSów, kuponów publikowanych w Kurierze Porannym oraz strony internetowej www.poranny.pl. Zgłoszeni do plebiscytu medycy zostaną zaprezentowani na łamach Kuriera Porannego specjalnym dodatku. Uroczyste wręczenie tytułów i dyplomów laureatom odbędzie się 14 grudnia podczas specjalnej gali w Auli Magna Pałacu Branickich.