Przekazanie komputerów Szpitalowi przez Podlaski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Moder

Podlaski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przekazał 40 zestawów komputerowych Wojewódzkiemu w Łomży. Podlaski Oddział Regionalny przekazał 24 sierpnia 2015r. 40 zestawów komputerowych Wojewódzkiemu Szpitalowi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. W imieniu szpitala odebrał je Krzysztof Bałata, dyrektor placówki.

- Oby spisywały się jak najlepiej – życzył Stefan Krajewski, dyrektor Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
- Na pewno się przydadzą – podkreślił Krzysztof Bałata.
Przekazany sprzęt był dotychczas używany w biurach powiatowych Podlaskiego Oddziału Regionalnego. Konieczność jego wymiany powstała w związku z rozbudową sieci komputerowej ARiMR w skali kraju podyktowaną wzrostem liczby zadań nałożonych na Agencję. Jest on w pełni sprawny i może być wykorzystany w działalności szpitala. Tego typu sprzęt Podlaski Oddział Regionalny przekazuje systematycznie do szkół i innych placówek pożytku publicznego od roku 2011.