Spotkanie Wielkanocne

22 marca 2016r w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży odbyło się Spotkanie Wielkanocne z udziałem Dyrekcji i pracowników szpitala oraz zaproszonych gości. Spotkaniu przewodniczył Biskup Łomżyński Janusz Stepnowski. Szpital gościł min.: Wojewodę Podlaskiego- Bohdana Józefa Paszkowskiego, Posłów na Sejm: Bernadetę Krynicką i Lecha Kołakowskiego, członków Zarządu Województwa Podlaskiego: Bogdana Dyjuka i Stefana Krajewskiego, Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Podlaskiego Jacka Piorunka oraz radnego Marka Olbrysia, Wicestarostę Łomżyńskiego Lecha Szabłowskiego i Prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego.

W spotkaniu wzięli udział także zaproszeni przedstawiciele służb mundurowych, lokalnych uczelni, instytucji współpracujących ze szpitalem, przedsiębiorcy, członkowie Rady Społecznej szpitala oraz duchowni.
Zaproszeni goście przekazali życzenia świąteczne wyrażając jednocześnie słowa uznania dla całego personelu za uzyskiwane osiągnięcia.
Dyrektor szpitala poinformował o planowanych inwestycjach: dokończenie remontu Oddziału Położniczego oraz traktu porodowego, zakup aparatury medycznej dla: urologii, okulistyki, laryngologii i chirurgii, zakupie agregatu prądotwórczego, a także zamiarze złożenia w najbliższych dniach projektu do Ministerstwa Zdrowia na modernizację SOR-u w ramach środków unijnych. Dyrektor szpitala przekazał wszystkim gościom i pracownikom życzenia wielkanocne, a następnie odczytał życzenia przesłane przez Ministra Zdrowia Konstantego Radziwiłła dla całej kadry Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.
Następnie pracownicy wraz z zaproszonymi gośćmi podzielili się jajkiem wielkanocnym poświęconym przez J.E. ks. Biskupa Janusza Stepnowskiego