Spotkanie Wielkanocne

11 kwietnia 2017r w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży odbyło się Spotkanie Wielkanocne z udziałem Dyrekcji, pracowników szpitala i zaproszonych gości.

Spotkaniu przewodniczył Biskup Łomżyński Janusz Stepnowski. Szpital gościł m.in.:  Bp Tadeusza Bronakowskiego, Posła na Sejm Bernadetę Krynicką, przedstawiciela Zarządu Województwa Podlaskiego Bogdana Dyjuka, Radnych Sejmiku Województwa Podlaskiego: Mieczysława Bagińskiego, Marka Olbrysia oraz Wiceprzewodniczącego  Sejmiku i Przewodniczącego Rady Społecznej Szpitala Jacka Piorunka wraz z członkami Rady. Starostów Łomżyńskich: Elżbietę Parzych i Wicestarostę  Lecha Szabłowskiego oraz Wiceprezydenta Łomży Agnieszkę Muzyk. W spotkaniu wzięli udział także zaproszeni przedstawiciele służb mundurowych, lokalnych uczelni, instytucji współpracujących ze szpitalem, przedsiębiorcy, duchowni oraz przedstawiciele pracowniczych związków zawodowych.  Zaproszeni goście przekazali życzenia świąteczne wyrażając jednocześnie słowa uznania dla Dyrekcji i całego personelu za uzyskiwane osiągnięcia i spełnienie kryteriów umożliwiających  znalezienie się w sieci szpitali na trzecim – najwyższym poziomie zabezpieczenia szpitalnego. Dyrektor szpitala poinformował o realizowanych inwestycjach, m.in. o zbliżającym się terminie oddania do użytku ogólnodostępnej apteki w szpitalu, a następnie przekazał wszystkim gościom i pracownikom życzenia wielkanocne. Pracownicy wraz z zaproszonymi gośćmi podzielili się jajkiem wielkanocnym poświęconym przez J.E. ks. Biskupa Janusza Stepnowskiego.