Kwalifikacje
wykształcenie i doświadczenie zawodowe:
- tytuł magistra na kierunku pielęgniarstwo lub
- licencjat pielęgniarstwa lub
- średnie wykształcenie medyczne w zawodzie pielęgniarka
- minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w pracowniach zabiegowych kardiologii interwencyjnej
- preferowane posiadanie jednej ze specjalizacji:
- pielęgniarstwo operacyjne
- pielęgniarstwo kardiologiczne
- pielęgniarstwo chorób wewnętrznych
- pielęgniarstwo anestezjologiczne
- pielęgniarstwo ratunkowe
lub
kursu kwalifikacyjnego:
- z pielęgniarstwa operacyjnego
- z pielęgniarstwa ratunkowego
Inne wymagania:
- posiadanie zarejestrowanej prywatnej praktyki w OIPiP oraz działalności w CEIDG
- posiadanie ubezpieczenia OC obowiązkowego
- umiejętność współpracy i komunikowania;
- opiekuńczość, cierpliwość;
- rzetelność, sumienność, fachowość;
- systematyczność;
- odpowiedzialność;
- umiejętność radzenia sobie ze stresem;
- umiejętność organizowania pracy własnej;
- umiejętność rozwiązywania sytuacji problemowych;
- aktywność i gotowość do poszerzania własnej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji;
Wymagane dokumenty:
- CV ze wskazaniem stanowiska, na które prowadzony jest nabór
Oferty proszę składać do 30.08.2025r. pocztą lub osobiście, na adres:
Szpital Wojewódzki w Łomży, Al. Piłsudskiego 11, 18-404 Łomża, Kancelaria lub na adres e-mail: sekretariat@szpital-lomza.pl.
Prosimy o zapoznanie się z Polityką prywatności znajdującą się na stronie internetowej Szpitala.
Na kopercie, w której znajduje się oferta pracy należy umieścić dopisek "OFERTA PRACY – PIELĘGNIARKA – PRACOWNIA HEMODYNAMIKI I RADIOLOGII ZABIEGOWEJ ORAZ PRACOWNIA ELEKTROFIZJOLOGII (kontrakt)”
Prosimy o zapoznanie się z:
1. Polityką prywatności znajdującą się na stronie internetowej Szpitala link:
https://szpital-lomza.pl/index.php?wiad=2003
2. Procedurą zgłoszeń wewnętrznych znajdującą się na stronie internetowej Szpitala link:
https://szpital-lomza.pl/wiadomosc/zglaszanie-naruszen-prawa
Informacja dla kandydata do pracy/współpracy/ świadczenia usług
Na podstawie art. 24 ust 6. ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. poz. 928),
informujemy, że w Szpitalu Wojewódzkim im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży obowiązuje wprowadzona zarządzeniem Dyrektora Szpitala „Procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa
i podejmowania działań następczych”.
Z treścią Procedury można zapoznać się na stronie internetowej Szpitala Wojewódzkiego w Łomży: www.szpital-lomza.pl w zakładce: Zgłaszanie naruszeń prawa.