Spotkanie Wielkanocne

Foto nr 1927

W dniu 28.03.2018r. odbyło się Spotkanie Wielkanocne pracowników szpitala z JE Ks. Biskupem Januszem Stepnowskim, Ks. Bp. Tadeuszem Bronakowskim, parlamentarzystami: Poseł Bernadetą Krynicką, Posłem Lechem Kołakowskim, władzami samorządu województwa: Stefanem Krajewskim członkiem Zarządu Województwa, Bogdanem Dyjukiem członkiem Zarządu Województwa odpowiedzialnym za służbę zdrowia, Elżbietą Parzych Starostą Łomżyńskim, Lechem Szabłowskim Wicestarostą, Agnieszką Muzyk Wiceprezydentem Miasta Łomża, Jackiem Piorunkiem Przewodniczącym Rady Społecznej oraz Wiceprzewodniczącym Sejmiku Województwa Podlaskiego, członkami Rady Społecznej, przedstawicielami służb mundurowych i zaprzyjaźnionych instytucji.
Spotkanie było okazją do przekazania życzeń świątecznych zebranym oraz wszystkim pracownikom szpitala, jak również do przekazania wyrazów sympatii i poparcia dla szpitala i jego pracowników.